top of page

HAZIR BETON

017A5263 copy.JPG
Besantas_-Logo TEK.png

BESANTAŞ BETON 2010 yılında başlamış olduğu hazır beton serüveni boyunca

Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece, Arnavutköy, Çatalca ve Başakşehir ilçelerinde A kalite betonu ile birçok projenin temellerini oluşturmuştur

Çapa 1

Besantaş Beton, 2007 yılında İstanbul / Esenyurtta kurulmuştur, 2010 yılında faaliyete geçmiştir. Hazır beton sektöründe en üst standartlarda beton üretimi yapan Besantaş Beton, kurulduğu günden beri sağlam ve güvenli yapıların temellerini atmaktadır.

Biz Ne Yaparız ?

Besantaş Beton TS EN 206 ve TS 13515 standardına uygun her cins ve sınıf hazır betonu üretmeni yasal otoritelerden alınmış izinler ile insan ve çevre sağlığını etkilemeyecek şekilde yürütmektedir.

Besantaş Beton olarak sürdürülebilir büyüme anlayışını destekleyen hedefler doğrultusunda İstanbul ilinde bulunan beton tesislerimizde iş güvenliği ve çevre konularından taviz vermeden, öncelikle hazır beton üretmektedir.

 

Hazır Beton üretiminde ana ilkemiz “Müşteri memnuniyeti ve kalitedir” Koşullar ne olursa olsun bu ilkelerden asla ödün vermeyeceğiz. Bu itibarla çok sayıda deneyimli teknik personel ve kalite kontrol danışmanlığı denetiminde beton laboratuarımız üretimde tüm testlerini, ISO 9001, TSE ve KGS standartlarında yapılmaktadır.Tesisimizde TS EN206–1’ e göre müşterilerimizin istekleri doğrultusunda C.14’ten C.50‘ye kadar tüm .beton sınıfları istenilen kıvam, slump ve dane boyutu aralığında üretilerek teslim edilmektedir.

5000 m³/gün beton üretim, sevkiyat ve pompalama kapasitemiz ile müşterilerimize hizmet vermenin heyecanını yaşamaktayız.

İLKEMİZ HIZLI VE KALICI HİZMETTİR....

 

Genç, dinamik, yetişkin ve bilinçli kadromuzla müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler üretmek bu çözümleri kalıcı kılmak ve bu doğrultuda programlar geliştirmek en önemli ilkelerimizdendir. Müşterilerimizi iş ortağımız olarak kabul ediyor ve tüm çalışmalarımızı bu bilinçle yürütüyoruz. Teknik servis ve hizmet ağımızla sürekli yükselen ve kendini yenileyen tempomuzla problemlere en etkin çözümleri en hızlı biçimde getiriyoruz.

2007

Yılında Kuruldu

45+

Makina Parkuru

6 M+

Beton Üretildi

2000+

Proje

Tamamlandı

ÜRÜNLERİMİZ

HAZIR BETON

Beton Nedir?

Beton, agrega (ince ve kaba agrega), çimento ile suyun, kimyasal ve mineral katkı maddeleri ilave edilerek veya edilmeden homojen olarak üretim teknolojisine uygun olarak karıştırılmasından oluşan, başlangıçta plastik kıvamda olup, zamanla katılaşıp sertleşerek mukavemet kazanan önemli bir yapı malzemesidir.

'Hazır Beton Nedir?'

Bilgisayar kontrolüyle istenilen oranlarda bir araya getirilen malzemelerin, beton santralinde veya kuru sistemlerde trans-mikserlerde karıştırılmasıyla üretilen ve tüketiciye "taze beton" olarak teslim edilen betona "Hazır Beton" denir.

017A5247 copy copy copy.JPG

EKİPMAN

Tesislerimiz:

2007 - 160  lük beton santrali - Esenyurt

2015 - 130  lük beton santrali - Esenyurt

Makine Parkuru:

20 Adet Mercedes 4140 Transmikser

5 Adet Mercedes 3236 Transmikser

15 Adet Mercedes tır

1 Adet Scania Tır

4 Adet 38m Putmiester Beton Pompası

3 Adet 47m Putmiester Beton Pompası

2 Adet Volvo L 150

bottom of page