top of page

ALTYAPI

110908f2-e_IMG_0232 copy copy.jpg

BESANTAŞ

Toprak Cevherleri İşletmesi İnşaat 

Sanayi ve Ticaret A.Ş.

BESANTAŞ A.Ş 1980 li yılların ortalarında altyapı işlerine başladı. 

Bugüne kadar İstanbul un birçok ilçesinin altyapı ihtiyaçlarını karşılayıp hizmete sunmuş ve sunmaya devam etmektedir.

BESANTAŞ ALTYAPI GRUP

 

Ülke gelişimi ve etkin hizmetlerin sürdürülebilirliği etkili altyapı ağlarına sahip olmanın temelinden geçer. Besantaş Altyapı Grubu gerçekleştirdiği önemli projeler ile toplumlara hizmet ve güvenli büyüme imkânı sağlar. Besantaş ın proje geçmişi 1980 yılına kadar uzanır.

Düktil ve Çelik Borularla İsale ve Şehir Şebeke Hatları, Atıksu Kollektörleri ve Şehir Şebeke Hatları, Doğalgaz Ana İletim ve Şehir Şebeke Hatları , Yol Alt - Üst yapısı ve Kavşaklar modern teknolojiden maksimum düzeyde yararlanmayı ilke edinilerek öncü, yenilikçi, çevreye ve doğaya saygılı teknolojik yöntemlerle altyapı imalatlarının çözüm ortağıdır. 

Büyük çaplı Mikrotünel Sistemleri,  Yatay Yönlendirilebilir Sondaj v.b. Teknolojik kazı sitemlerini kullanarak derinlikli kazı imalatları yapılmaktadır.

Alt Yapı Grubumuz İstanbul Avrupa ve Asya Bölgeleri başta olmak üzere Türkiye nin uzun yıllardır çözüm bekleyen Yağmursuyu ve Atıksu Kollektör bağlantılarının olumsuz zemin şartlarını teknolojik kazı yöntemleri ile imalatları tamamlanarak sonuca kavuşturulmuştur.

 Bu özelliği ile kompleks öngörülü işlerin alt yapı çözüm ortağı ile ön plana çıkmaktadır. Türkiye genelinde İçme Suyu Anahatları ve Servis Hatları, Doğalgaz Anahatları ve Servis Hatları imalatlarının iş güvenliğine verilen önem kalitesi çerçevesinde gurur ve başarı kaynaklarımızdır. Grup bünyesinde Mikro Tünel Makinaları, Loderler, Ekskavatörler, Beko Loderler, Tırlar, Kamyonlar ve Kamyonetler bulunmaktadır.

Çapa 1
bottom of page